Klub Hybrydy

Zespół Poluzjanci - koncert w Hybrydach
Trzecia płyta - "3 Metry ponad ziemią"

20.11.2011, Hybrydy, godz. 19:00.

Bilety w przedsprzedaży: 45 zł
Bilety w dniu konertu: 50 zł
Studenci UW: 25 zł

Trzecia płyta Poluzjantów - "3 metry ponad ziemią"

Trzecia płyta zespołu Poluzjanci "3 metry ponad ziemią", zabiera nas tam gdzie obiecuje. Wyrywa z rzeczywistości i może nie z góry, ale z dystansu, o niej opowiada. Jak zwykle w przypadku Poluzjantów, są to niezwykle zgrabnie opowiedziane historie o miłości, o braku miłości oraz te inne piosenki, które chłopaki nazywają "zaangażowane społecznie". Jest kilka pięknych nastrojowych utworów, ballada przy której nawet Pudzianowi ściśnie gardło i zaszkli oczy, ale nie zabrakło również ostrych dynamicznych kompozycji funkowych, z których formacja słynie. Wszystko zagrane z klasą, wysmakowane muzycznie, a jednak niepozbawione przebojowości. Całość na poziomie przynajmniej trzy metry ponad ziemią.

Płyta nagrana w lipcu i sierpniu w składzie: Kuba Badach (wokale); Przemysław Maciołek (gitary); Grzegorz Jabłoński (klawisze); Piotr Żaczek (bass); Robert Luty (bębny); Marcin Górny (klawisze); Janusz Onufrowicz (słowa). Materiał zarejestrowany w studiu Ł. Błasińskiego w Sulejówku oraz "Splendor & Sława" w Poznaniu, gdzie został też zmiksowany i zmasterowany.

Poluzjanci - galeria:

Koncert zespół Poluzjanci w Hybrydach Warszawa płyta 3 metry nad ziemią Koncert zespół Poluzjanci w Hybrydach Warszawa płyta 3 metry nad ziemią Koncert zespół Poluzjanci w Hybrydach Warszawa płyta 3 metry nad ziemią Koncert zespół Poluzjanci w Hybrydach Warszawa płyta 3 metry nad ziemią Koncert zespół Poluzjanci w Hybrydach Warszawa płyta 3 metry nad ziemią Koncert zespół Poluzjanci w Hybrydach Warszawa płyta 3 metry nad ziemią

Hybrydy:

qr code

Wyświetl większą mapę
New Media Creation Group 99rent Samorząd UW Żywiec Palladium
Klub Hybrydy Klub Proxima students.pl Uniwerek TV ISIC Warszawa Informator